HAKKIMIZDA

Kuruluş Yılı : 1993

Kapalı Alan : 15.000 m2

Açık Alan : 10.000 m2

Yıllık Satış : 60.000 ton / yıl

1993 yılında Ekrem Senal tarafından kurularak 110 metrekarelik işyeri ile demir çelik sektöründeki yerini almıştır. Firma bugün 15.000 m2 kare kapalı 10.000 m2 açık alan olmak üzere toplam 25.000 m2 alana çıkarak sektördeki ciddiyetini orataya koymuştur.

Şehrimizde otomotiv ve makine sektöründeki büyümeye paralel 2005 yılında Mertse Sac Metal San.Tic.Ltd.Şti. kurarak sektördeki ihtiyaçları karşılayabilecek makine parkını ve ürün çeşidini müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Vakıfköy ve Çalı’da ki iki şirketi ile üretim dağıtım ağını sektör gerekliliklerine ve yapılanmasına uygun büyütmeye ve genişletmeye devam etmektedir.

Müşteri memnuniyiteni en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen Mertse yatırımlarını ve çalışmalarını bu yönde sürdürmeye devam ederken kalite standardını da en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Hassas borular, sanayi boruları, dikdörtgen ve kare profiller, özel kesitli profiller, yapı profilleri, su ve gaz boruları, kazan boruları, doğalgaz boruları, iskele boruları, NPI, NPU, HEA, HEB, Silme,  Lama, Köşebent, T Demiri, Siyah , Dkp, Hrp , Galveniz, Baklavalı, Baskılı, Levha sac çeşitleri Hasır Çit satışımız yanında CNC profil ebatlama ve kesimi, CNC abkant büküm, CNC makas kesim, CNC plazma kesim, CNC optik kesim, CNC lazer kesim makinaları ile sac kesimi ve bükümü uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Ayrıca grup şirketlerimizden Mert Botanik sektördeki 10 yıllık tecrübesiyle 250.000 m2 üretim alanı ve geniş ürün yelpazesi ile kalite prensiplerinden ödün vermeden müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.